23 Temmuz 2016 Cumartesi / Sıcaklık 1
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AGD’den bayanlara Özel Kutlu Doğum Haftası Programı
AGD’den bayanlara Özel Kutlu Doğum Haftası Programı
AGD’den bayanlara Özel Kutlu Doğum Haftası Programı
21.04.2011 / 20:38:28     Ekleyen : Çorum Manşet

 

Anadolu Gençlik Derneği Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Turgut Özal İş Merkezi’nde bayanlara özel program düzenledi. Programa çok sayıda davetli katıldı.

Program Sümeyye Mutlu’nun Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Peygamber Efendimizin tasviri, yaşam hayatı, güzel ahlakı ve ilahili şiirlerin yer aldığı slayt gösterimi izlendi. Anadolu Gençlik Derneği Kadın Kolları tarafından hazırlanan slayt gösterisi duygulu anlar yaşanmasına sebep oldu.

 

Bayanlar tarafından yoğun ilgi gösterilen program, 8 yaşında ki Ebru Süveyda Dügenci adlı küçük kızın Kutlu Doğum Haftası ile ilgili şiir okuması ile devam etti. Anadolu Gençlik Derneği Kadın Kolları Başkanı Filiz Adıgüzel, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlenen programa katılan davetlilere katıldıkları için teşekkür ederek, “Asrı Saadet programları tüm şehirlerde coşku ile kutlanıyor. Bizlerde bugün burada icra edeceğiz. Anadolu Gençlik Derneği’nin pisliklerden uzak durması temiz kalması için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı Hakk’ı üstün tutan bir sistemle sürdürüyoruz. Alkol gibi zararlı ve tehlikeli kötü alışkanlıkların kullanımı ilkokula kadar düştü. Gençlerimize ulaşarak onları korumaya çalışıyoruz. AGD Hakk’ı üstün tutan bir kuruluş. Hz. Muhammed (S.V.S) ölmüş toprağı dirilten rahmet yağmurudur.” şeklinde konuştu.

 

Program ilahiler ve Emine Aslan’nın sohbeti ile devam etti. Program sonunda Emine Dügencili, davetlilere Kutlu Doğum gülü hediye etti. Ayrıca programa katılanlara Yasin kitabı ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

 

Gündem Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
Üye Girişi
Haftanın Haberi
Anket»  Tarih  28.02.2015
Çorum'a havaalanı yapılsın mı yapılmasın mı?
Evet yapılsın - (200)
Hayır Yapılmasın - (48)